Team

                             

                                                                     Directeur

                                                                                            Peter PETERS


                                                                          directie@debret.be

                                                                          peter.p@debret.be


Kleuteronderwijzers

KA (visjesklas) Nele LEIRS en Mieke CONINX

nele.l@debret.be

mieke.c@debret.be


KB (vlinderklas)  Sandra AENDEKERK en Jota ROUMELIOTIS                                                  sandra.a@debret.be

Jota.r@debret.be


KC (lieveheersbeestjesklas)  Willeke VELD en Jessica CORRIAS

willeke.v@debret.be
jessica.c@debret.be


KD (bijtjesklas)  An COSEMANS
an.c@debret.be


KE (uiltjesklas)  Hanife Kalmaz en Jota ROUMELIOTIS

hanife.k@debret.be
jota.r@debret.be


KF (girafklas)  Moene PALMERS
moene.p@debret.be


KG (zebraklas)  Cindy BELIEN

cindy.b@debret.be


KH (berenklas)  Myriam DECLEENE en Jota ROUMELIOTIS
myriam.d@debret.be


KI (kangoeroeklas)  Petra BOGHE

petra.b@debret.be 


KJ (leeuwtjesklas) Stefania DI BIASE

stefania.d@debret..be


Zorgleerkracht/ taalcoach Sandra CHRISTIAENS

co-teacher oudste kleuters sandra.c@debret.be


Bewegingsleerkracht/co-teacher jongste kleuters 

Jessica Corrias

jessica.c@debret.be


Kleuteryoga Sandra AENDEKERK

sandra.a@debret.be


Kinderverzorgerster

Mieke CONINX

mieke.c@debret.be


Differentiatie leerkrachten

Lore JANSSENS
lore.j@debret.be
Veerle PLEVOETS
veerle.p@debret.be
Chris Peeters
chris.p@debret.be


Bewegingsleerkrachten Roeland WITHOFS, Bart LEMKENS en Dries PAULISSEN
roeland.w@debret.be
dries.p@debret.be

bart.l@debret.be





Administratief en ondersteunend personeel

Onderwijzers


L 1A Katleen JUVENS en Kaat CASTERS

katleen.j@debret.be

kaat.c@debret.be


L 1B Karen HABEX

karen.h@debret.be


L 1C Annick VANSCHOENBEEK
annick.v@debret.be


L 2A Patricia JANSEN en Jade HAANS

patricia.j@debret.be
jade.h@debret.be


L 2B Ariane SLOORS en Lore JANSSENS

ariane.s@debret.be

lore.j@debret.be


L 2C Annick GROMMEN en Lore JANSSENS

annick.g@debret.be
lore.j@debret.be


L 3A Renild VANOPPEN en Jade HAANS

renild.v@debret.be
jade.h@debret.be


L 3B  Bart KINABLE

bart.k@debret.be


L 3C Kathleen VANDE KERKHOF
kathleen.v@debret.be


L 4A Linda VANRUTTEN
linda.v@debret.be


L 4B  Simonne DECLERCK
sim.d@debret.be


L 4C Ann-Sofie FOESTERS

ann-sofie.f@debret.be


L 5A Veronique GARDESALLE
veronique.g@debret.be


L 5B Koen PLEVOETS
koen.p@debret.be


L 5C Isabelle GELDERS
isabelle.g@debret.be


L 6A Veerle ENGELEN
veerle.e@debret.be


L 6B Viviane VANDEWEERDT en

Bart LEMKENS

viviane.v@debret.be

bart.l@debret.be


L 6C Anja OLAERTS

anja.o@debret.be





Zorgcoördinator Ludo VANVINCKENROYE
ludo.v@debret.be


Beleidsondersteuner Veerle PLEVOETS
veerle.p@debret.be


ICT/ media - coördinator Joris PALMERS
Joris.p@debret.be


Preventieadviseur Dries PAULISSEN
dries.p@debret.be



Administratieve medewerkers

Caroline GERAERTS
Daisy HENDRIKX
info@debret.be


Onderhoudspersoneel Robert DIDDEN

poetsdienst AMERICA CLEAN


Helpers eetzaal en middagtoezicht
Tiziana FURNARI
Christel CLUDTS
Vera MOONEN
en vrijwilligers