Team

Onderwijzers


L 1A Katleen JUVENS

           katleen.j@debret.be


L 1B Karen HABEX

           karen.h@debret.be


L 1C Annick VANSCHOENBEEK
           annick.v@debret.be


L 2A Patricia JANSEN en Lore JANSSENS

            patricia.j@debret.be
            lore.j@debret.be


L 2B Ariane SLOORS en Ann-Sofie FOESTERS

           ariane.s@debret.be
           ann-sofie.f@debret.be


L 2C Annick GROMMEN en Ann-Sofie FOESTERS

            annick.g@debret.be
            ann-sofie.f@debret.be


L 3A Renild VANOPPEN en Lore JANSSENS

            renild.v@debret.be
            lore.j@debret.be


L 3B  Bart KINABLE

            bart.k@debret.be


L 3C Kathleen VANDE KERKHOF
            kathleen.v@debret.be


L 4A Linda VANRUTTEN
            linda.v@debret.be


L 4B Simonne DECLERCK
           sim.d@debret.be


L 4C Chris PEETERS en Ann-Sofie FOESTERS
            chris.p@debret.be


L 5A Veronique GARDESALLE
            veronique.g@debret.be
            ann-sofie.f@debret.be


L 5B Koen PLEVOETS
            koen.p@debret.be


L 5C Isabelle GELDERS
           isabelle.g@debret.be


L 6A Veerle ENGELEN
            veerle.e@debret.be


L 6B Viviane VANDEWEERDT 

           viviane.v@debret.be
           ann-sofie.f@debret.be


L 6C Anja OLAERTS
            anja.o@debret.be





Administratieve medewerkers

Liesbeth CANINI
Caroline GERAERTS
Daisy HENDRIKX
info@debret.be


Onderhoudspersoneel Robert DIDDEN

poetsdienst AMERICA CLEAN


Helpers eetzaal en middagtoezicht
Tiziana FURNARI
Christel CLUDTS
Vera MOONEN
en vrijwilligers

Administratief en ondersteunend personeel

                             

                                                                     Directeur

                                                                                            Peter PETERS


                                                                          directie@debret.be

                                                                          peter.p@debret.be


Kleuteronderwijzers


KB (vlinderklas)  Sandra AENDEKERK en Jota ROUMELIOTIS                                                  sandra.a@debret.be

                                     Jota.r@debret.be


KC (lieveheersbeestjesklas)  Willeke VELD en Jota ROUMELIOTIS

                                   willeke.v@debret.be
                                   jota.r@debret.be


KD (bijtjesklas)  An COSEMANS
                                   an.c@debret.be


KE (uiltjesklas)  Hanife Kalmaz en Stefania DI BIASE

                                   hanife.k@debret.be
                                   stefania.d@debret.be


KF (girafklas)  Moene PALMERS
                                   moene.p@debret.be


KG (zebraklas)  Cindy BELIEN

                                    cindy.b@debret.be


KH (berenklas)  Myriam DECLEENE
                                   myriam.d@debret.be


KI (kangoeroeklas)  Petra BOGHE

                                   petra.b@debret.be


Zorgleerkracht/ taalcoach Sandra CHRISTIAENS

co-teacher oudste kleuters sandra.c@debret.be


Bewegingsleerkracht/co-teacher jongste kleuters 

Nele LEIRS

nele.l@debret.be


Kinderverzorgerster

Mieke CONINX

mieke.c@debret.be


Differentiatie leerkrachten

Lore JANSSENS
lore.j@debret.be
Veerle PLEVOETS
veerle.p@debret.be
Ann-Sofie FOESTERS
ann-sofie.f@debret.be


Bewegingsleerkrachten Roeland WITHOFS en Dries PAULISSEN
roeland.w@debret.be
dries.p@debret.be





Zorgcoördinator Ludo VANVINCKENROYE
ludo.v@debret.be


Beleidsondersteuner Veerle PLEVOETS
veerle.p@debret.be


ICT/ media - coördinator Joris PALMERS
Joris.p@debret.be


Preventieadviseur Dries PAULISSEN
dries.p@debret.be



DIrectie & administratie


Annunciadenstraat 13
3600 Genk
089 30 74 01
info@debret.be

Kleuters - 1ste en 2de leerjaar


Annunciadenstraat 2
3600 Genk
089 30 74 01
info@debret.be

3de tot 6de leerjaar


Collegelaan 5
3600 Genk
089 35 64 44
info@debret.be

Copyright © All Rights Reserved