Team

                             

                                                                     Directeur

                                                                                            Jelle Poelmans


                                                                          directie@debret.be

                                                                          jelle.p@debret.be


Kleuteronderwijzers

KB (visjesklas) Nele LEIRS en Jota ROUMELIOTIS

nele.l@debret.be

jota.r@debret.be


KC (lieveheersbeestjesklas)  Willeke VELD en Jota ROUMELIOTIS

willeke.v@debret.be
jota.r@debret.be


KD (bijtjesklas)  An COSEMANS
an.c@debret.be


KE (uiltjesklas)  Hanife Kalmaz

hanife.k@debret.be


KF (girafklas)  Moene PALMERS
moene.p@debret.be


KG (zebraklas)  Cindy BELIEN en Jessica CORRIAS

cindy.b@debret.be

jessica.c@debret.be


KH (berenklas)  Myriam DECLEENE en Jota ROUMELIOTIS
myriam.d@debret.be

jota.r@debret.be


KI (kangoeroeklas)  Petra BOGHE

petra.b@debret.be 


KJ (leeuwtjesklas) Stefania DI BIASE en Jota ROUMELIOTIS

stefania.d@debret..be

jota.r@debret.be


Zorgleerkracht/ taalcoach Sandra CHRISTIAENS

co-teacher oudste kleuters sandra.c@debret.be


Bewegingsleerkracht/co-teacher jongste kleuters 

Jessica Corrias

jessica.c@debret.be


Kleuteryoga Sandra AENDEKERK

sandra.a@debret.be


Kinderverzorgerster

Mieke CONINX

mieke.c@debret.be


Differentiatie leerkrachten lagere school

Veerle PLEVOETS
veerle.p@debret.be

Roxanne HENDRICKX

roxanne.h@debret.be


Bewegingsleerkrachten  Bart LEMKENS en Dries PAULISSEN
dries.p@debret.be

bart.l@debret.be





Administratief en ondersteunend personeel

Onderwijzers


L 1A Kaat CASTERS

kaat.c@debret.be


L 1B Karen HABEX

karen.h@debret.be


L 1C Annick VANSCHOENBEEK
annick.v@debret.be


L 2A Patricia JANSEN en Kevin Celea

patricia.j@debret.be

kevin.c@debret.be


L 2B Ariane SLOORS en Jade HAANS

ariane.s@debret.be

jade.h@debret.be


L 2C Annick GROMMEN en Jade HAANS

annick.g@debret.be
jade.h@debret.be


L 3A Renild VANOPPEN en

Bart LEMKENS

bart.l@debret.be


L 3B  Anja OLAERTS

anja.o@debret.be

Roxanne HENDRICKX

renild.v@debret.be


L 3C Kathleen VANDE KERKHOF
kathleen.v@debret.be


L 4A Linda VANRUTTEN
linda.v@debret.be


L 4B  Simonne DECLERCK en Lore JANSSEN
sim.d@debret.be

lore.j@debret.be


L 4C Ann-Sofie FOESTERS en

Bart LEMKENS

ann-sofie.f@debret.be

bart.l@debret.be


L 5A Veronique GARDESALLE
veronique.g@debret.be


L 5B Koen PLEVOETS
koen.p@debret.be


L 5C Isabelle GELDERS
isabelle.g@debret.be


L 6A Veerle ENGELEN
veerle.e@debret.be


L 6B Viviane VANDEWEERDT en

Roxanne HENDRICKX

viviane.v@debret.be

roxanne.h@debret.be


L 6C Bart KINABLE

bart.k@debret.be





Zorgcoördinator Ludo VANVINCKENROYE
ludo.v@debret.be


Adjunct-directeur Veerle PLEVOETS
veerle.p@debret.be


ICT/ media - coördinator Joris PALMERS
joris.p@debret.be


Preventieadviseur Dries PAULISSEN
dries.p@debret.be



Administratieve medewerkers

Liesbeth

Caroline GERAERTS
Daisy HENDRIKX
info@debret.be


Onderhoudspersoneel Robert DIDDEN

poetsdienst AMERICA CLEAN


Helpers eetzaal en middagtoezicht
Tiziana FURNARI
Arlette
Vera MOONEN
en vrijwilligers